O nás

Naše plavba po digitálním oceánu začala v Českém Těšíně v roce 2014,  kdy jsme začínali s vlastními menšími projekty jako jsou e-shopy nebo projekty pro zábavu. Poté přišli první klienti – freelanceři a menšími podniky, tyto zkušenosti nás posunuly dál a my mohli začít spolupracovat s většími klienty. V tom stejném roce se náš tým rozrostl o další profesionály z oboru vývoje webových stránek a online marketingu. Rázem o nás bylo slyšet a my se konečně mohli vydat na plavbu, která nám změnila život. V té době jsme byli jedni z mála, kteří tvořili webové stránky na WordPressu, tehdy tomuto blogovacímu CMS nikdo moc nevěřil, ale my ano, protože jsme již měli zkušenosti, které jsou k nezaplacení.

WordPress se stal našim kapitánským můstkem a nyní ho ovládáme jako správní mořští vlci. Už tehdy jsme věděli, že je to tak správná cesta a nyní jak sami můžete vidět, tak většina webových stránek ať u to jsou malé nebo velké projekty běží na tomto systému. My jsme rádi, že nám tato specializace pomohla a tak vždy můžeme dát klientům jen to nejlepší.

Nyní se náš tým skládá ze zkušených lidí, kteří vědí jak si poradit s každým problémem na širém digitálním oceánu. Plavba musí být taky trochu zábava, ale dnes to nejde jinak než vážně, každou společnou plavbu s vámi bereme jako velkou expedici. Ať už je to menší prezentační web nebo velký projekt, který potřebuje pořádnou péči.

Našim hlavním přístavem je město Třinec, ale každým týdnem vyplouváme směr Ostrava a Praha.

Každá plavba musí mít svůj cíl a vzhledem k tomu, že každý potřebuje trochu jiný přístup, tak my vám ho nabídneme. Menší plavba přeci nepotřebuje velkou loď a plnou posádku, ale spíše kapitána a někoho kdo se vám bude věnovat. Je totiž velký rozdíl mezi webovými stránkami pro malý podnik a taky webovými stránkami pro velkou společnost.

Vyplujte s námi na plavbu po digitálním oceánu.